Teambuilding Tour Tilburg
Deze challenge staat voor teambuilding en fun en is bovendien leerzaam en competitief. Tijdens deze citygame worden jullie vooraf opgedeeld in teams en gaan dan te voet op pad. Jullie doel: Zorg dat je team de meeste punten scoort binnen de afgesproken tijd. Gewapend met onze unieke app (op eigen smartphone of op onze iPad) gaan jullie per team op pad. De app zorgt voor de route en alle circa 50 opdrachten onderweg, inclusief live score. Welk team scoort de meeste punten en wint de prijs!
Onze City Team Challenge is een unieke activiteit waarvoor je naast een goede samenwerking ook creativiteit en kennis nodig hebt! Tegelijk is het mogelijk om eigen (meerkeuze)vragen toe te voegen in de app, zodat collega’s uitgedaagd worden in diverse gepersonaliseerde opdrachten. Dit interactief stadsspel heeft dus alle elementen die een avontuurlijk en inhoudelijk bedrijfsuitje combineert. Naast fun opdrachten, volgen er ook lokale vragen over cultuur, monumenten, gebouwen, bekende personen en natuur. Graag ontwikkelen wij dus ook een maatwerk uitje voor u.
OPTIE: bovenstaande is gebaseerd op een wandeltocht. Wilt u juist meer zien van de omgeving, boek dan een fiets/tandem (fun) tocht of e-scooter / solex tocht. Jullie gaan dan ook met onze unieke app op pad, in een puzzeltocht Tilburg.
Programma Teambuilding Tour
We starten en/of eindigen uiteraard op in het gebied. Wij werken met meerdere horeca locaties samen en verzorgen graag een vergaderruimte en passende lunch, borrel en diner. Wilt u de groep splitsen in een fun teambuilding zoals dit stadsspel maar ook een inhoudelijk programma met gids? Boek dan extra een rondleiding.
- Ontvangst bij een gezellig café/restaurant
- Optie: drankje of lunch vooraf
- Uitleg Tembuilding Challenge en teams formeren van (gemiddeld) 8 personen per team
- Start Challenge met onze app (volledig geautomatiseerd met live score). Keuze vooraf (bij uw boeking) via uw eigen smartphones of met onze iPads 9,7″.
- Optie: uitbreiding onderweg met teambuilding games, pauze drankje, snack, ijsje ed.
- Retour teams, prijsuitreiking en afsluiting
- Optie: borrelen, buffet, 3-gangen diner of barbecue
Prijzen exclusief btw, uitvoering in Nederlands of Engels
Kies voor een Teambuilding Challenge te voet (of regel je eigen fietsen/tandems):
- Deze tocht t/m 30 deelnemers (2 a 2,5 uur) kost u €1050
- Vanaf 30 personen bedraagt de meerprijs €35 per persoon
Kies voor een Teambuilding Challenge met onze tandems en/of fietsen (inclusief verhuur 3 uur + transport op locatie en laden en lossen):
- Deze tocht t/m 30 deelnemers inclusief tandems-/fietsen kost u €1275
- Vanaf 30 personen bedraagt de meerprijs €42,50 per persoon
Overig:
- De prijs is inclusief onze begeleiding, (pre)organisatie, benodigde materialen en na afloop een prijsuitreiking met leuke prijsjes voor het winnende team.
- De route en opdrachten verlopen via onze unieke app (te downloaden op uw smartphone).
- In dit stadsspel is het mogelijk om gepersonaliseerde (meerkeuze)vragen toe te voegen. Een leuke toevoeging aan uw uitje. Stuur de vragen toe en wij verwerken deze in het teamspel.
- Tandem – en fiets verhuur op basis van beschikbaarheid verkrijgbaar (vanaf 30 personen). Op verzoek en tegen toeslag zijn elektrische fietsen beschikbaar.
- Graag verzorgen wij dit uitje ook in uw woonplaats naar keuze. Prijs op aanvraag.
- Reiskosten naar locatie in Noord-Brabant en Limburg €125
- Reiskosten naar locatie in Randstad, Midden Nederland en Zeeland €225
- Reiskosten naar locatie in Noord Nederland en België €325
Van toepassing zijn de algemene voorwaarden, check deze link voor meer informatie en onze full service aanpak.
Offerte aanvragen
2010-2026 © Relactive Events, merk van QMandS B.V.
